Language
מוצרים

רעיונות אדירים, מוצרים מדהימים

בעולם שמשתנה כל הזמן, עסקים ניצבים מול אתגרים חדשים. My World יכולה לעזור לך להפוך אתגרים אלו להזדמנויות שישפרו את התפוקה והיעילות בארגון שלך. גלה כיצד אתה יכול "לנצח" על ידי הרחבת חווית המשתמש של לקוחותיך, עודד אנשים להתחבר, לשתף, להתפתח ולהגיע אל מעבר לצפוי. חברת My World מציעה מוצרים גמישים ,בחוד חנית הטכנולוגיה הקיימת, מוצרים שמספקים מגוון רחב של צרכים וכן ניתן להתאימן לצרכים נוספים. סקור את המגוון הרחב של מוצרים הקיימים בחברה ולמד כיצד חברת My World יכולה לעזור לעסק שלך להתפתח ולהתייעל.

הקוים המנחים שלנו ,בשבילך, בקבלת החלטה לרכוש מוצר:

 1. האם יש צורך עסקי אמיתי לפתרון תוכנה?
  בדקו האם יש צורך אמיתי בארגון לתוכנה
 2. האם פתרון לצורך הוא קריטי?
  שאלו את עצמכם האם הפתרון לצורך הוא חיוני או לא, האם יש פתרון פרימיטיווי יותר שקיים לצורך
 3. מה סדר העדיפויות שלך?
  יש לעשות רשימה של "חובה שיהיה" ו" נחמד שיהיה ", הקפד לציין את התכונה שחשוב שתהיה ושמספקת את הצורך בניגוד לתכונות שנחמד שיהיו קיימות אך אינן נדרשות, חשוב שדעתך לא תוסח על ידי חבילות יפות (עיצוב ואנימציות). .
 4. האם ספק התוכנה הוא אמין?
  חברת My World עובדת עם בנקים וחברות ביטוח גדולות ברחבי העולם, אנו מאמינים בשקיפות וגילוי מלא ללקוחותינו. כל שתרצה לדעת צריך להיות באתר שלנו, אם הוא אינו צור עימנו קשר ואנו נדאג לספק לך תשובה לכל שאלותיך
 5. האם התוכנה יציבה?
  כל תוכנות של חברת My World נבדקו ונמצאו באיכות גבוהה. כל תוכנה בחברת My World עוברת דרך כל שלבי הפיתוח (אלפא, בטא) לפני מהדורת ייצור. יתר על כן לחברת My World יש מחויבות לתמיכה בלקוחות ולפתרון כל בעיה במהירות אפשרית.
 6. האם תוכנה זו משתלבת עם תוכנות ומערכות אחרות בעסק שלך?
  חברת My World מקפידה לאפשר אינטגרציה קלה, נגישה ומאובטחת למוצרים שלנו, על ידי יצירת שירותי אינטרנט(Web Services), תוספות והרחבות. יתר על כך אנו פתוחים להצעות פיתוח חדשות והתאמות.
 7. האם תוכנה זו נתמכת על ידי החברה?
  חברת My World תומכת באופן מלא בכל מוצרינו , יש לנו חבילות תמיכה שונות שניתן לרכוש לצד מוצרינו
 8. האם מוצר זה יישאר שימושי גם כאשר העסק יגדל ויתפתח?
  חברת My World תמיד עוסקת בשיפור והתאמה של המוצרנו לצרכי הלקוחות שלנו. אנו נמצאים בקשר רציף עם הלקוחותינו, כדי לוודא כי מוצרינו עונים על צרכיהם באופן מלא, מוצרינו תמיד נמצאים בתהליך של פיתוח ושידרוג וכן אנו תמיד דואגים להוציא עידכונים וגרסאות חדשות למוצרינו.
 9. השוואת מחירים
  מחירי מוצרי חברת My World תחרותיים ביותר וכן אנו תומכים בסוגי חבילות שונים כדי להתאים את המחיר לצרכים. יש לזכור כי אתה עלול למצוא מוצרים אחרים בשוק עם מחיר נמוך יותר או אפילו מוצרים בחינם, לא שמוצר חינמי הוא רע או חסר תועלת, אבל כמו שאומרים בפתגם העתיק "אתה מקבל את מה ששילמת עבורו."
 10. איך תמדוד את החזר ההשקעה שלך?
  לפני רכישת המוצר ,רצוי לחלוק איתנו "כיצד נמדד החזר ההשקעה שלך", מידע זה יעזור לנו לדעת את ההצלחה של המוצר שלנו בארגון שלך ויעזור לנו לעזור לך להשיג ציון גבוה יותר.
MyWorldView
מוצרים עיקריים שלנו
 • FormaOnline

  FormaOnline

  מערכת טפסים המאפשרת למשתמשים ליצור ,לערוך ולמלא טפסים בצורה מקוונת. מערכת ידידותית למשתמש התומכת בצורות שונות של הרשאות ואבטחה ,הצפנת טפסים, תמיכה בכל המכשים והדפדפנים הנפוצים.

   

  קרא עוד
 • MyOBar

  MyOBar הינו תוסף לכלי האופיס (Word, Excel, PowerPoint) מאפשר התאמה של סרגל כלים ברמת משתמש או קבוצה של משתמשים באירגון בהתאם לצרכים השונים של כל משתמש ו\או קבוצה

  קרא עוד
 • MyWorldView

  Committeeing

  מערכת אינטרנטית לניהול ישיבות וועדות הכוללת פאנל ניהול למזכירות לניהול מידע לישיבה הקרובה בהתאם להרשאות השונות ופאנל ניהול לנוכחים בישיבה שדרכו יוכלו להעיר הערות על המסמך ולשמורן בצורה מקוונת ללא מאמץ. בנוסף, המערכת כוללת גם מודל לניהול ומעקב אחר משימות אשר נוצרו כתוצאה לוועדת או ישיבה ומאפשרת יצירה, עידכון וניהול החלטות כפרוייקטים בעלי תתי משימות כך שגם אחרי הוועדה או הישיבה ישנו מעקב לביצוע החלטות בצורה קלה, נוחה ומאובטחת.

  קרא עוד